Ką daryti, kad internetinė pažintis būtų tikrai sėkminga?

Internetinės pažintys jau seniai į mūsų gyvenimą įsiveržė kaip gaivus vėjo gūsis, atnešdamas dar daugiau galimybių bei naujovių. Turbūt būtent todėl interneto pažinčių portalai sulaukia šimtų naujų anketų kasdien ir yra vis sudėtingiau  rasti žmogų, kuris dar nebūtų užsiregistravęs tokio pobūdžio portale. Tačiau negalima nepastebėti ir to, kad ne taip  jau ir retai nutinka ir tokių atvejų, kuomet pažintys internetu tiesiog nesuveikia.  Ypač dažnas scenarijus yra toks – anketa sukurta, rodos, viskas atlikta  tinkamai, tačiau žinučių nėra. Tad ką daryti, kad internetinė pažintys būtų tikrai sėkminga? Turime keletą patarimų.

Kuo daugiau informacijos, tuo geriau

Bene vienas svarbiausių patarimų, kurį galima duoti šiuo klausimu, yra toks: kuo daugiau informacijos, tuo geriau. Nors daugelis žmonių nėra linkę pernelyg atvirai apie save internetinėje erdvėje tačiau verta pabrėžti, kad tuo atveju jei norite, kad jūsų  galimybės susipažinti būtų didelės, tirki verta negailėti informacijos apie save. Yra paskaičiuota, kad tų anketų savininkai, kuriose galima rasti daug informacijos, sulaukia net kelis kartus daugiau žinučių ne tų anketų savininkai, kurie apie save pateikia labai mažiai informacijos arba to nedaro visai.

Rasti tinkamiausią padės kriterijai

Šiuo metu dažna interneto pažinčių svetainė gali pasiūlyti unikalų dalyką – portalų narių paiešką pagal tam tikrus, jums tiksiančius kriterijus. Tačiau, kad ir kaip bebūtų gaila, reikia pastebėti, kad nemaža dalis žmonių  nėra linkusi išnaudoti  šio puikaus privalumo, ypač dažnai garantuojančio sėkmingas internetines pažintis. Taigi, jei norite, kad antra puselė atsirastų kuo greičiau, nenumokite ranka į šią unikalią paiešką – nustatykite jus dominančius kriterijus, o sistema viską atliks už jus – parinks tuos žmones, kurie idealiai atitinka jūsų keliamus kriterijus. Garantuojame, tarp jų rasti tą vienintelį ar vienintelę bus gerokai lengviau.

themekiller.com