Pažinčių svetainės ir jose sutinkamų vyrų tipai

Pažinčių svetainės ir jose sutinkamų vyrų tipai

Ko ieško žmonės pažinčių svetainės? Ko gero, atsakymų būtų  galima pateikti labai daug ir įvairių, tačiau, jei į šį klausimą norėtume atsakyti trumpai, atsakymas skambėtų taip: moterys ieško vyrų, vyrų – moterų. Būtent į pirmąjį atvejį ir koncentruosimės šį kartą, o tekstas pritrauks visas merginas bei moteris, kurios jau ieško ar žada tai daryti – t.y., ieškoti sau antros pusės pažinčių svetainėje. Visos dailiosios lyties atstovės, turinčios tokį tikslą, turėtų žinoti, kokių vyrų tipus gali jose sutikti.

Eksperimentus mėgstančius

Eksperimentus mėgstantys stipriosios lyties atstovai. Kas tai?  Šiai kategorijai galima priskirti visus vyrukus, kurie, tiesiog patys dar nežino, ko nori iš gyvenimo,  įskaitant ir tai, kokia turėtų būti antroji pusė. Paprastai tokie vyrai neturi jokios aiškios vizijos, tad vieną dieną jų dėmesį gali patraukli daili bendraamžė, mėgstanti tos pačios virtuvės patiekalus; antrą – gerokai jaunesnė mergina, su kuria neturi jokių bendrų  pomėgių; trečią – keliolika metų vyresnė dama… Ir nors gyvenime nutinka visko, tuo atveju, jei domina ilgalaikiai santykiai, vargu, ar vertėtų atkreipti dėmesį į šiam  tipui  priklausančius vyrus.

Užklydusius pasižvalgyti

Pažinčių svetainėse egzistuoja ir dar viena vyrų kategorija. Tai – tie, kurie į interneto platybes užsuka tiesiog pasižvalgyti. Paprastai šie vyrai neturi konkretaus poreikio būtina rasti sau antrą pusę, o anketą susikuria tik dėl pramogos – tai jiems yra dar vienas laisvo laiko praleidimo būdas. Taigi, jei ieškote ilgalaikių santykių, vargu, ar šio tipo vyrai bus patys tinkamiausia kandidatai, tačiau, jei ir vėl prisiminsime, posakį apie tai, kad gyvenime nutinka visko, kas ten žino, galbūt kaip tik  toks netyčia užklydęs pasižvalgyti vyrukas ir taps tuo vieninteliu.

themekiller.com